МИ ДАМО РОБОТУ /
WE WILL GIVE YOU A JOB

ШУКАЄМО ВЕБ РОЗРОБНИКІВ З УКРАЇНИ /
WE ARE REACHING OUT TO WEB DEVELOPERS FROM UKRAINE

У зв’язку з ситуацією в Україні ми пропонуємо постійну роботу у Вроцлаві, допомогу в транспорті/переїзді, навчання та на кожному етапі працевлаштування. Якщо у вас є IT-навички / досвід, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам стати на ноги.

Ви також можете повідомити про члена вашої родини / друзів, якщо вони не можуть зробити це самостійно.
Due to the situation in Ukraine, we offer permanent work in Wrocław, assistance in transport / relocation and training at every stage of employment. If you have IT skills / experience, contact us and we will help you get back on your feet.

You can also apply on behalf of a family member / friend, if they are unable to do it on their own.

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ? /
HOW CAN WE HELP?

Транспорт / Переїзд – Ми організуємо транспорт до Вроцлава або допоможемо вам його організувати. Також можлива віддалена робота.
Transport / Relocation – We will provide transport to Wrocław or help you organize it. Remote work is also possible.
Постійне працевлаштування – Ми пропонуємо конкретну роботу в ІТ-індустрії, розвиток, постійний заробіток та співпрацю з фахівцями галузі.
Permanent employment – We offer a stable job in the IT industry, development, fixed salary and cooperation with industry specialists.
Розвиток – З нами ви будете розвивати свої компетенції разом з нашою командою. Ми працюємо з агентствами з усього світу, але переважно зі Сполучених Штатів.
Development – With us you will develop your competencies together with our team. We work for agencies from all over the world, but mainly from the United States.
Вивчення мови – базове знання англійської буде перевагою, але якщо ви не володієте польською/англійською – ми допоможемо з навчанням.
Learning the language – basic knowledge of English will be an advantage, but if you do not speak Polish / English – we will help with learning.

ПРО НАС /
ABOUT US

Ми Cut2Code, вроцлавський розробник, який спеціалізується на WordPress та Shopify.

Хоча ми зазвичай працюємо на WordPress, ми також кодуємо цільові сторінки, розсилки та інші front-end проєкти.

Ми працюємо в основному для іноземних клієнтів, і зростаюча кількість замовлень змушує нас розширювати команду новими членами команди — можливо це саме ви!
We are Cut2Code a Wroclaw-based devhouse that specializes in WordPress and Shopify.

Although we usually work on WordPress, we also code landing pages, mailings, and other front-end projects.

We work mainly for foreign clients and the growing number of orders makes us expand the team with new team members – maybe you are the one!